חובה למלא שורת חיפוש
 
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|הימורי סוסים|Winner|רדיו|אליפות החובבים|ONE Mail דואר ONE|בריאות וכושר|טסים לגמר האלופות
 

בלאט הפסיד בבכורה בקאבס, משחק רע ללברון

בלאט הפסיד בבכורה בקאבס, משחק רע ללברון
 

מכה כואבת: ווסטברוק שבר את ידו מול הקליפרס

מכה כואבת: ווסטברוק שבר את ידו מול הקליפרס
 

ג'רארד: נצטרך לראות אם אמשיך לשחק בליברפול

ג'רארד: נצטרך לראות אם אמשיך לשחק בליברפול

אוחיון: אנו יכולים לנצח כל קבוצה, בדרבי הכל ייתכן

אוחיון: אנו יכולים לנצח כל קבוצה, בדרבי הכל ייתכן

בנתניה מרוצים מרומאריו פירס: הצדיק את שמו

בנתניה מרוצים מרומאריו פירס: הצדיק את שמו
(פרסומת) 

כץ: יכול להיות שטעינו לגבי המעבר לסמי עופר

כץ: יכול להיות שטעינו לגבי המעבר לסמי עופר

ק"ש מחפשת תמיכה: זה המבחן האמיתי של הקהל

ק"ש מחפשת תמיכה: זה המבחן האמיתי של הקהל

מתח בסכנין: רק ניצחון על הפועל חיפה בא בחשבון

מתח בסכנין: רק ניצחון על הפועל חיפה בא בחשבון

לפני הדרבי: צפו ב-0:1 של הפועל ת"א על הפ' פ"ת

לפני הדרבי: צפו ב-0:1 של הפועל ת"א על הפ' פ"ת

צפו: חלוקת נקודות בטדי, 1:1 בין בית"ר לנתניה

צפו: חלוקת נקודות בטדי, 1:1 בין בית"ר לנתניה

שוב כאן, רק נגד: כך נראתה החזרה של הרוש לטדי

שוב כאן, רק נגד: כך נראתה החזרה של הרוש לטדי

אוהד נתניה נפגע מאבן שנזרקה וניפצה שמשה

אוהד נתניה נפגע מאבן שנזרקה וניפצה שמשה

בן בסט: מפתיע אותי שאני לא החלוץ מס' 1 במכבי

בן בסט: מפתיע אותי שאני לא החלוץ מס' 1 במכבי

תופעה וירטואלית: מכבי ת"א תופיע ב-PES 15

תופעה וירטואלית: מכבי ת"א תופיע ב-PES 15

רונן ויינשטיין: התוכי? אני משאיר את כולם במתח

רונן ויינשטיין: התוכי? אני משאיר את כולם במתח
(פרסומת) 

עבר אגף: רומן בין כדורגלן לטרנסג'נדרית נחשף

עבר אגף: רומן בין כדורגלן לטרנסג'נדרית נחשף

גיבור אמריקאי: ראול חתם בניו יורק קוסמוס

גיבור אמריקאי: ראול חתם בניו יורק קוסמוס
(פרסומת) 

צפו במכבי ת"א מביסה 69:84 את אלבה ברלין

צפו במכבי ת"א מביסה 69:84 את אלבה ברלין

גיא גודס עשה בית ספר לסאשה אוברדוביץ'

גיא גודס עשה בית ספר לסאשה אוברדוביץ'

גם בברלין: שלט מכוער בגנות שמעון מזרחי ביציע

גם בברלין: שלט מכוער בגנות שמעון מזרחי ביציע

דווין סמית': המאמנים הכינו אותנו נהדר למשחק

דווין סמית': המאמנים הכינו אותנו נהדר למשחק

הפועל ת"א במגעים לצירוף אובאנון מראשל"צ

הפועל ת"א במגעים לצירוף אובאנון מראשל"צ

ניצן של תקווה: 72:81 לראשל"צ על מכ' חיפה

ניצן של תקווה: 72:81 לראשל"צ על מכ' חיפה
(פרסומת) 

בלאט: יש משחקים שצריך לנצח רק דרך הגנה

בלאט: יש משחקים שצריך לנצח רק דרך הגנה

הקליפרס ניצחו 90:93 באוקלהומה, ווסטברוק נפצע

הקליפרס ניצחו 90:93 באוקלהומה, ווסטברוק נפצע

מארי ניצח והבטיח את מקומו באליפות סוף השנה

מארי ניצח והבטיח את מקומו באליפות סוף השנה

פספוס: 2:3 דרמטי למטה אשר/עכו על הוד-השרון

פספוס: 2:3 דרמטי למטה אשר/עכו על הוד-השרון

אתם כבר מוכנים, אבל איך בוחרים מירוץ?

אתם כבר מוכנים, אבל איך בוחרים מירוץ?

"הבעלים של טרו ססאנה מעוניינים ברכישת בולטון"

"הבעלים של טרו ססאנה מעוניינים ברכישת בולטון"
ה-NBA יקבל כ-30 מיליון דולר בשנה מהבנק...
חדשות נוספות...
כדורגל ישראלי
כדורגל עולמי
כדורסל ישראלי
כדורסל עולמי
ספורט אחר
אולימפי
ארגוני ספורט
אקסטרה

לוח תוצאות
חדשות
אין משחקים פעילים
ליגת ווינר מחזור - 6
1
1
בית"ר ירושלים
מכבי נתניה
0
1
הפועל פ"ת
הפועל ת"א
יורוליג שלב 1 מחזור - 3
69
84
אלבה ברלין
מכבי ת"א
62
65
אנאדולו אפס
ז`לגיריס קובנה
112
83
ריאל מדריד
ניז'ני נובגורוד
91
73
פנאתינאיקוס
פנרבחצ'ה אולקר
76
63
הכוכב האדום בלגרד
ולנסיה
85
62
אוניקס קאזאן
דינמו ססארי
ליגת ווינר סל מחזור - 3
81
72
מכבי ראשל"צ
מכבי חיפה
ליגה איטלקית מחזור - 9
1
1
ורונה
לאציו
ליגה בלגית מחזור - 13
1
4
מוסקרון
קלאב ברוז'
גביע הולנדי סיבוב 3
4
2
רודה
ספרטה רוטרדם
גביע רוסי שמינית גמר
5
1
מורדוביה סארנסק
שיניק
1
3
קרסנודאר
קריליה סובטוב
2
0
רובין קאזאן
ספרטק מוסקבה
גביע יווני שלב הבתים
3
0
קרקיירה
אפולון קלמריאס
1
0
אופי כרתים
קסאנטי
3
1
פנאתינאיקוס
פאנטוליקוס
גביע שוויצרי שמינית גמר
0
3
קיוניץ
סיון
3
2
מיונזינגן
ויל 1900
2
0
בואוקס
שיוץ
גביע רומני שמינית גמר
2
3
ראפיד סוצ'אבה
פטרולול פלוישטי
1
2
ראפיד בוקרשט
קלוז'
2
3
אוטלול גלאטי
פאנדורי
גביע פולני
4
2
לך פוזנן
ביאליסטוק
3
1
לגיה ורשה
שצ'צ'ין
כדורגל סלובקיה
4
0
ספרטק טרנאבה
סלובן ברטיסלבה
כדורגל הודי
1
2
פונה סיטי
קראלה בלאסטרס
גביע דני
0
1
ויילה
אלבורג
2
3
רוסקילדה
פ.צ. קופנהגן
ליגת אורביט (תיכונים) מחזור - 4
79
63
הראל מבשרת ציון
ק. שרת חולון
MLS- ליגת ה
2
1
דאלאס
ונקובר
סוד אמריקנה
1
2
אסטודיאנטס לה פלטה
ריבר פלייט
1
0
נאסיונל מדיין
אוניברסידד סזאר ואייחו
גביע ברזילאי
2
0
פלמנגו
אתלטיקו מיניירו
1
0
קרוזיירו
סאנטוס
נ.ב.א
108
106
שארלוט
מילווקי
103
91
אינדיאנה
פילדלפיה
121
105
בוסטון
ברוקלין נטס
107
95
מיאמי
וושינגטון
109
102
טורונטו
אטלנטה
105
101
ממפיס
מינסוטה
80
104
ניו-יורק
שיקאגו
89
79
דנבר
דטרויט
93
104
יוטה
יוסטון
119
99
פיניקס
לייקרס
77
95
סקרמנטו
גולדן סטייט
89
106
פורטלנד
אוקלהומה סיטי
ליגת אורביט (תיכונים) מחזור - 4
72
76
ליאו באק חיפה
ויצ"ו נהלל
81
54
מטרווסט רעננה
עמק חרוד
71
77
אליאנס ת"א
הריאלי חיפה
51
65
היובל הרצליה
כצנלסון כפ"ס
63
60
בליך רמת גן
אחד העם פ"ת
78
57
משה שרת נתניה
עירוני ט' ת"א
99
49
גימנסיה ראשל"צ
רוטברג רמה"ש
כדורעף מחזור - 3
3
2
הפועל מטה-אשר
מכבי הוד-השרון
ליגה לאומית מחזור - 9
14:00
בני-לוד
הפועל ירושלים
14:00
עירוני טבריה
מכבי אחי נצרת
14:00
מכבי הרצליה
הפועל עפולה
14:00
הפועל ר"ג
עירוני קרית-גת
15:00
בני יהודה
הכח עמידר ר"ג
ליגה ספרדית מחזור - 10
21:45
לה-קורוניה
חטאפה
ליגה גרמנית מחזור - 10
21:30
שאלקה
אוגסבורג
ליגה צרפתית מחזור - 12
21:30
מונאקו
ריימס
ליגה בלגית מחזור - 14
21:30
זולט וורגם
גנק
ליגה רוסית מחזור - 12
18:00
רוסטוב
אוראל
ליגה טורקית מחזור - 8
20:00
גלאטסראיי
קאסימפסה
ליגה סקוטית מחזור - 12
21:45
סט. ג'ונסטון
מאת'רוול
ליגה פורטוגלית מחזור - 9
21:45
בנפיקה ליסבון
ריו אבה
ליגה פולנית מחזור - 14
19:00
גורניק לצ`נה
לכיה גדנסק
21:30
קורונה קיאלצה
ויסלה קראקוב
אנגליה - ליגת משנה מחזור - 15
21:45
נוריץ`
בולטון
גרמניה ליגה שניה מחזור - 12
19:30
פורטונה דיסלדורף
אינגולשטאדט
19:30
קרלסרוהה
סנדהאוסן
19:30
אוניון ברלין
גרויתר פירת`
צרפת ליגה שניה מחזור - 13
21:00
אוקזר
ברסט
21:00
קלרמונט
נים
21:00
קרטייה
סושו
21:00
דיז'ון
אז`קסיו
21:00
טרואה
אורליאן
21:00
גפק'ו אז'קסיו
שאטורו
21:00
לאבאל
טור
21:00
לה האבר
ארלה
יורוליג שלב 1 מחזור - 3
20:00
נפטונאס
אולימפיאקוס
20:30
צדביטה זאגרב
צסק"א מוסקבה
21:15
באיירן מינכן
מילאנו
21:30
לבוראל קוצ'ה
גלאטסראיי
21:45
מלאגה
לימוז'
21:45
ברצלונה
זגורז'לץ
ליגה צרפתית סל מחזור - 6
21:30
פאריס-לוולואה
וילרבאן
ליגה א' דרום מחזור - 7
13:00
מכבי קרית מלאכי
הפועל הוד-השרון
13:15
הפועל אזור
בית"ר כפ"ס
13:15
מ.ס. שיכון המזרח
סקציה נס ציונה
13:30
הפועל מורשה רמה"ש
מכבי קביליו יפו
13:30
מכבי שעריים
הפועל מחנה-יהודה
13:30
הפועל כפר-שלם
מכבי ב"ש
13:45
מכבי עמישב פ"ת
מ.ס כפר-קאסם
ליגה א' צפון מחזור - 7
13:00
הפועל מגדל-העמק
הפועל הרצליה
13:00
הפועל בית-שאן
מכבי מעלות תרשיחא
13:00
איחוד מג'דל כרום
עירוני קרית-אתא
13:30
הפועל אסי גלבוע
בית"ר נהריה
13:30
מכבי א.א.פאחם
מכבי צור-שלום
14:00
הפועל חדרה
מ.ס כרמיאל צפת
סוד אמריקנה
4
2
סאו פאולו
אמלק
1
0
בוקה ג'וניורס
סרו פורטנו
MLS- ליגת ה
2
1
ניו יורק
קנזס סיטי
כדורעף מחזור - 3
12:01
מכבי ת"א
אליצור הוד השרון
12:01
מנשה חדרה/עמק חפר
הפועל כפ"ס
נ.ב.א
98
105
אורלנדו
וושינגטון
90
95
קליבלנד
ניו-יורק
97
91
מינסוטה
דטרויט
120
102
דאלאס
יוטה
93
90
קליפרס
אוקלהומה סיטי
ליגת ווינר מחזור - 7
17:00
מכבי פ"ת
מכבי חיפה
18:00
הפועל חיפה
בני סכנין
18:30
מ.ס. אשדוד
הפועל רעננה
19:30
הפועל עכו
הפועל ב"ש
ליגה אנגלית מחזור - 10
14:45
ניוקאסל
ליברפול
17:00
ארסנל
ברנלי
17:00
צ`לסי
ק.פ.ר
17:00
אברטון
סוונסי
17:00
האל
סאות`המפטון
17:00
לסטר
ווסט ברומיץ`
17:00
סטוק סיטי
ווסטהאם
ליגה ספרדית מחזור - 10
17:00
גרנאדה
ריאל מדריד
19:00
אתלטיקו מדריד
קורדובה
21:00
ברצלונה
סלטה ויגו
23:00
ריאל סוסיאדד
מלאגה
ליגה איטלקית מחזור - 10
16:00
נאפולי
רומא
19:00
אמפולי
יובנטוס
21:45
פארמה
אינטר
ליגה גרמנית מחזור - 10
16:30
מיינץ
ורדר ברמן
16:30
המבורג
באייר לברקוזן
16:30
האנובר 96
איינטרכט פרנקפורט
16:30
שטוטגרט
וולפסבורג
19:30
באיירן מינכן
בורוסיה דורטמונד
ליגה צרפתית מחזור - 12
18:00
לוריין
פאריס סן-ז`רמן
21:00
גנגאן
באסטיה
21:00
ליל
סנט אטיין
21:00
מץ
קון
21:00
מונפלייה
אביאן
21:00
ניס
ליון
ליגה הולנדית מחזור - 11
19:30
אייאקס
דורדרכט
20:45
פיינורד
זוולה
20:45
טוונטה אנסחדה
הירנביין
21:45
פ.ס.וו. איינדהובן
דן האג
ליגה בלגית מחזור - 14
15:30
אנדרלכט
לוקרן
19:00
סטנדרד ליאז`
מכלן
21:00
סרקל ברוז'
קורטריק
21:00
בוורן
אוסטנד
ליגה רוסית מחזור - 12
15:00
צסק"א מוסקבה
זניט סנט. פטרסבורג
ליגה טורקית מחזור - 8
13:30
גנצ'לרבירליג'י
בסקשהיר
16:00
בורסאספור
סיבאספור
19:00
אקהיסאר
טרבזונספור
ליגה יוונית מחזור - 9
15:00
פלאטניאס
פאס ג`יאנינה
17:15
וורויה
פאניוניוס
19:30
אסטרס טריפוליס
אולימפיאקוס
ליגה קפריסאית מחזור - 8
17:00
דוקסה קאטוקופיה
אפולון לימסול
19:00
אתניקוס אקנאס
אפואל ניקוסיה
ליגה סקוטית מחזור - 12
17:00
סלטיק
אינברנס
17:00
דנדי יונייטד
סט. מירן
17:00
המילטון
פרטיק
17:00
קילמרנוק
דנדי
ליגה שוייצרית מחזור - 14
18:45
פ.צ. ציריך
לוצרן
21:00
פ.צ. באזל
גראסהופרס
ליגה פורטוגלית מחזור - 9
18:00
פנאפיל
אשטוריל
20:00
גימארייש
ספורטינג ליסבון
22:15
פורטו
נסיונאל מדיירה
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 14
21:15
גודוי קרוז
בלגראנו
23:00
חימנסיה לה-פלאטה
ראסינג קלוב
23:00
קילמס
ולס סרספילד
אנגליה - ליגת משנה מחזור - 15
14:15
וולבס
בירמינגהאם
17:00
בלקבורן
רדינג
17:00
בלקפול
איפסוויץ`
17:00
ברנטפורד
דרבי קאונטי
17:00
קרדיף סיטי
לידס
17:00
צ`רלטון
שפילד וונסדיי
17:00
האדרספילד
נוטינגהאם
17:00
רות'רהאם
מידלסברו
17:00
ווטפורד
מילוול
17:00
וויגאן
פולהאם
19:15
בורנמות'
ברייטון
ליגה איטלקית שניה מחזור - 12
16:00
אבלינו
קטאניה
16:00
קארפי
ויצ'נזה
16:00
קרוטונה
פרוג'יה
16:00
ליבורנו
בולוניה
16:00
פסקארה
ספציה
16:00
פרו ורצ'לי
בארי
16:00
טרנאנה
צ'יטאדלה
16:00
טראפני
ברשיה
16:00
וירטוס אנטליה
וירטוס לאנסיאנו
ספרד ליגה שניה מחזור - 11
17:00
מיורקה
לוגו
19:00
אלאבס
אלקורקון
19:00
ברצלונה ב`
ספורטינג חיחון
19:15
ליאגוסטרה
סנטאנדר
21:00
לאס פאלמאס
אלבסטה
21:00
סבאדל
מיראנדס
גרמניה ליגה שניה מחזור - 12
14:00
היידנהיים
דארמשטד
14:00
נירנברג
סט. פאולי
צרפת ליגה שניה מחזור - 13
15:00
ניור
נאנסי
כדורגל אוסטריה
17:00
אוסטריה וינה
שטורם גראץ
ליגה ספרדית סל מחזור - 5
22:00
בילבאו באסקט
סביליה
22:00
אנדורה
גראן קנאריה
ליגה איטלקית סל מחזור - 4
21:30
אנל ברינדיסי
טרנטו
21:30
רג'יו אמיליה
ס. פזארו
ליגה יוונית סל מחזור - 4
17:00
ניו קיפיסיה
אפולון פטראס
17:00
קאוד דראמאס
אריס סלוניקי
17:00
קולוסוס רודוס
פנאלפסיניאקוס
17:00
פאוק סלוניקי
קורואיווס
17:00
רת'ימנו
פאניוניוס
ליגה צרפתית סל מחזור - 6
21:00
בולאזה
שאלון
21:00
ריימס
לה מאן
21:00
נאנסי
שולה
21:00
אורליאן
לה האבר
21:00
אורטז
דיז'ון
21:00
רואן
נאנטר
ליגת העל לנוער מחזור - 7
12:01
עירוני ק"ש
הפועל ב"ש
12:01
סקציה נס ציונה
בית"ר ירושלים
12:01
מכבי ת"א
מכבי נתניה
12:01
מכבי חיפה
הפועל רעננה
12:01
הפועל פ"ת
מ.ס. אשדוד
12:01
הפועל ר"ג
הפועל ת"א
12:01
בית"ר טוברוק
הפועל חיפה
12:01
הפועל ראשל"צ
מכבי פ"ת
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 14
12:01
בנפילד
אולימפו
ליגה טורקית סל מחזור - 4
12:01
בשיקטאש
טרבזונספור
12:01
בסקשהיר
אולין אדירנה
12:01
אוסק
דרושפאקה
12:01
באנביטספור
טד קולג'ילר
12:01
טלקום אנקרה
גאזייאנטר
12:01
פנרבחצ'ה אולקר
טופאש בורסה
ליגה אדריאטית מחזור - 6
12:01
לבסקי סופיה
נובו מסטו
12:01
אולימפיה לובליאנה
מטאלאק
ליגה א' צפון מחזור - 7
12:01
מכבי ד.א. כרמל
הפועל קטמון
12:01
עירוני נשר
מ.ס. גבעת אולגה
ליגה א' דרום מחזור - 7
12:01
הפועל אשקלון
הפועל מרמורק
כדורעף מחזור - 3
12:01
הפועל ירושלים
נבחרת האקדמיה
נ.ב.א
12:01
אינדיאנה
ממפיס
12:01
שיקאגו
קליבלנד
12:01
מילווקי
פילדלפיה
12:01
פיניקס
סן-אנטוניו
12:01
סקרמנטו
פורטלנד
12:01
לייקרס
קליפרס
גליצ'ים    
מי בדרך לרבנות?
תתכוננו להזיע
ספורט בטלוויזיה
יום שישי 31.10.2014
19:25:  כדורגל- גרמנית שניה, דיסלדורף נגד אינגולשטאדט
21:25:  כדורגל- ליגה גרמנית, שאלקה נגד אוגסבורג
20:30:  טניס- טורניר פאריס
09:30:  סנוקר- אליפות העולם מסין
22:00:  אגרוף
00:00:  ספורט מוטורי יום שבת
15:00:  כדורגל- ליגה לאומית, בני יהודה נגד הכח עמידר ר"ג
21:45:  כדורגל- ליגה סקוטית, סט. ג'ונסטון נגד מאת'רוול
תמונת הסקר
מכבי דורסים, הפועל התאוששה מההפסד לבית"ר. איך ייגמר הדרבי בשני?
שלח