לוח שידורים להדפסה
ליגת החלומות
שלב הנוקאאוט
שלב הבתים
האיצטדיונים
לוח משחקים
ראשי יורו
ONE
קטעי וידאו
המלפפונים החמים שצמחו בקיץ מהיורו והקופה
אוהדי איטליה חוגגים העפלה היסטורית
הקפטן שלא נגמר יזכה ביורו?
הארי האיום יוריד את הקוף מהגב?
על הנבחרת
רוסיה
טורקיה
אנגליה
ספרד
קרואטיה
צרפת
פורטוגל
אוקראינה
גרמניה
פולין
סלובקיה
סקוטלנד
הונגריה
וויילס
שוויץ
אוסטריה
דנמרק
צפון מקדוניה
פינלנד
צ'כיה
איטליה
בלגיה
הולנד
שבדיה
החלף נבחרת
מגזין היורו
ההימורים שלהם
גליצ'ים יורו
מפגש פסגה
הכוכב הבא?
אלופות אירופה!
הידעת?
מלך השערים
5
פטריק שיק
(צ'כיה)
5
כריסטיאנו רונאלדו
(פורטוגל)
4
רומלו לוקאקו
(בלגיה)
4
הארי קיין
(אנגליה)
מלך הבישולים
4
סטיבן זובר
(שווייץ)
3
פייר-אמיל הויביירג
(דנמרק)
3
דני אולמו
(ספרד)
3
לוק שואו
(אנגליה)
מלך הצהובים
3
גז'גוז' קריחוביאק
(פולין)
3
הארי מגווייר
(אנגליה)
2
דניאל ואס
(דנמרק)
2
קיפר מור
(וויילס)
לוח המשחקים המלא
מיון לפי תאריך
מיון לפי בית
בית A
איטליה
טורקיה
0 - 3
מחזור 1 | רשת
שווייץ
וויילס
1 - 1
מחזור 1 | ספורט 1
בית B
פינלנד
דנמרק
0 - 1
מחזור 1 | ספורט 1
רוסיה
בלגיה
3 - 0
מחזור 1 | ספורט 1
בית D
קרואטיה
אנגליה
1 - 0
מחזור 1 | ספורט 2
בית C
צפון מקדוניה
אוסטריה
3 - 1
מחזור 1 | ספורט 2
אוקראינה
הולנד
3 - 2
מחזור 1 | ספורט 2
בית D
צ'כיה
סקוטלנד
0 - 2
מחזור 1 | ספורט 3
בית E
סלובקיה
פולין
1 - 2
מחזור 1 | ספורט 3
שבדיה
ספרד
0 - 0
מחזור 1 | רשת
בית F
פורטוגל
הונגריה
0 - 3
מחזור 1 | ספורט 4
גרמניה
צרפת
1 - 0
מחזור 1 | ספורט 4
בית B
רוסיה
פינלנד
0 - 1
מחזור 2 | ספורט 3
בית A
וויילס
טורקיה
0 - 2
מחזור 2 | רשת
שווייץ
איטליה
3 - 0
מחזור 2 | ספורט 3
בית C
צפון מקדוניה
אוקראינה
2 - 1
מחזור 2 | ספורט 1
בית B
בלגיה
דנמרק
1 - 2
מחזור 2 | ספורט 1
בית C
אוסטריה
הולנד
2 - 0
מחזור 2 | ספורט 1
בית E
סלובקיה
שבדיה
1 - 0
מחזור 2 | רשת
בית D
צ'כיה
קרואטיה
1 - 1
מחזור 2 | ספורט 2
סקוטלנד
אנגליה
0 - 0
מחזור 2 | רשת
בית F
צרפת
הונגריה
1 - 1
מחזור 2 | ספורט 4
גרמניה
פורטוגל
2 - 4
מחזור 2 | ספורט 4
בית E
פולין
ספרד
1 - 1
מחזור 2 | ספורט 4
בית A
וויילס
איטליה
1 - 0
מחזור 3 | ספורט 2
טורקיה
שווייץ
3 - 1
מחזור 3 | ספורט 1
בית C
הולנד
צפון מקדוניה
0 - 3
מחזור 3 | רשת
אוסטריה
אוקראינה
0 - 1
מחזור 3 | ספורט 4
בית B
בלגיה
פינלנד
0 - 2
מחזור 3 | ספורט 4
דנמרק
רוסיה
1 - 4
מחזור 3 | ספורט 2
בית D
סקוטלנד
קרואטיה
3 - 1
מחזור 3 | ספורט 1
אנגליה
צ'כיה
0 - 1
מחזור 3 | רשת
בית E
ספרד
סלובקיה
0 - 5
מחזור 3 | ספורט 4
פולין
שבדיה
3 - 2
מחזור 3 | ספורט 2
בית F
הונגריה
גרמניה
2 - 2
מחזור 3 | ספורט 4
צרפת
פורטוגל
2 - 2
מחזור 3 | רשת
שלבי ההכרעה
דנמרק
וויילס
0 - 4
שמינית גמר | ספורט 4
אוסטריה
איטליה
2 - 1
שמינית גמר | רשת
צ'כיה
הולנד
0 - 2
שמינית גמר | ספורט 1
פורטוגל
בלגיה
1 - 0
שמינית גמר | רשת
ספרד
קרואטיה
3 - 5
שמינית גמר | ספורט 3
שווייץ
צרפת
3 - 3
שמינית גמר | ספורט 3
גרמניה
אנגליה
2 - 0
שמינית גמר | ספורט 2
אוקראינה
שבדיה
1 - 2
שמינית גמר | רשת
ספרד
שווייץ
1 - 1
- רבע גמר | רשת
איטליה
בלגיה
1 - 2
- רבע גמר | רשת
דנמרק
צ'כיה
1 - 2
- רבע גמר | ספורט 1
אנגליה
אוקראינה
0 - 4
- רבע גמר | ספורט 1
ספרד
איטליה
1 - 1
- חצי גמר | רשת
דנמרק
אנגליה
2 - 1
- חצי גמר | רשת
אנגליה
איטליה
1 - 1
- גמר | רשת
בית A
איטליה
טורקיה
0 - 3
מחזור 1 | רשת
שווייץ
וויילס
1 - 1
מחזור 1 | ספורט 1
וויילס
טורקיה
0 - 2
מחזור 2 | רשת
שווייץ
איטליה
3 - 0
מחזור 2 | ספורט 3
וויילס
איטליה
1 - 0
מחזור 3 | ספורט 2
טורקיה
שווייץ
3 - 1
מחזור 3 | ספורט 1
בית B
פינלנד
דנמרק
0 - 1
מחזור 1 | ספורט 1
רוסיה
בלגיה
3 - 0
מחזור 1 | ספורט 1
רוסיה
פינלנד
0 - 1
מחזור 2 | ספורט 3
בלגיה
דנמרק
1 - 2
מחזור 2 | ספורט 1
בלגיה
פינלנד
0 - 2
מחזור 3 | ספורט 4
דנמרק
רוסיה
1 - 4
מחזור 3 | ספורט 2
בית C
צפון מקדוניה
אוסטריה
3 - 1
מחזור 1 | ספורט 2
אוקראינה
הולנד
3 - 2
מחזור 1 | ספורט 2
צפון מקדוניה
אוקראינה
2 - 1
מחזור 2 | ספורט 1
אוסטריה
הולנד
2 - 0
מחזור 2 | ספורט 1
הולנד
צפון מקדוניה
0 - 3
מחזור 3 | רשת
אוסטריה
אוקראינה
0 - 1
מחזור 3 | ספורט 4
בית D
קרואטיה
אנגליה
1 - 0
מחזור 1 | ספורט 2
צ'כיה
סקוטלנד
0 - 2
מחזור 1 | ספורט 3
צ'כיה
קרואטיה
1 - 1
מחזור 2 | ספורט 2
סקוטלנד
אנגליה
0 - 0
מחזור 2 | רשת
סקוטלנד
קרואטיה
3 - 1
מחזור 3 | ספורט 1
אנגליה
צ'כיה
0 - 1
מחזור 3 | רשת
בית E
סלובקיה
פולין
1 - 2
מחזור 1 | ספורט 3
שבדיה
ספרד
0 - 0
מחזור 1 | רשת
סלובקיה
שבדיה
1 - 0
מחזור 2 | רשת
פולין
ספרד
1 - 1
מחזור 2 | ספורט 4
ספרד
סלובקיה
0 - 5
מחזור 3 | ספורט 4
פולין
שבדיה
3 - 2
מחזור 3 | ספורט 2
בית F
פורטוגל
הונגריה
0 - 3
מחזור 1 | ספורט 4
גרמניה
צרפת
1 - 0
מחזור 1 | ספורט 4
צרפת
הונגריה
1 - 1
מחזור 2 | ספורט 4
גרמניה
פורטוגל
2 - 4
מחזור 2 | ספורט 4
הונגריה
גרמניה
2 - 2
מחזור 3 | ספורט 4
צרפת
פורטוגל
2 - 2
מחזור 3 | רשת
שלבי ההכרעה
דנמרק
וויילס
0 - 4
שמינית גמר | ספורט 4
אוסטריה
איטליה
2 - 1
שמינית גמר | רשת
צ'כיה
הולנד
0 - 2
שמינית גמר | ספורט 1
פורטוגל
בלגיה
1 - 0
שמינית גמר | רשת
ספרד
קרואטיה
3 - 5
שמינית גמר | ספורט 3
שווייץ
צרפת
3 - 3
שמינית גמר | ספורט 3
גרמניה
אנגליה
2 - 0
שמינית גמר | ספורט 2
אוקראינה
שבדיה
1 - 2
שמינית גמר | רשת
ספרד
שווייץ
1 - 1
- רבע גמר | רשת
איטליה
בלגיה
1 - 2
- רבע גמר | רשת
דנמרק
צ'כיה
1 - 2
- רבע גמר | ספורט 1
אנגליה
אוקראינה
0 - 4
- רבע גמר | ספורט 1
ספרד
איטליה
1 - 1
- חצי גמר | רשת
דנמרק
אנגליה
2 - 1
- חצי גמר | רשת
אנגליה
איטליה
1 - 1
- גמר | רשת