יום שישי, 20.10.2017 שעה 00:48
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|הימורי סוסים|Winner|רדיו|בריאות וכושר|ליגת Orbit|גיימינג

ויאריאל תארח את אסטנה, מילאן תצא לאוסטריה

שבועיים לפני מכבי תל אביב, הצוללת הצהובה תפתח את שלב הבתים של הליגה האירופית ב-20:00 מול הקזחים. ארסנל תפתח מול קלן, דאבור וזלצבורג בפורטוגל (0 תגובות)

הליגה האירופית 17-18
 בית 1 
53-53ויאריאל1
53-43סלביה פראג2
44-63אסטנה3
15-03מכבי ת"א4
 בית 2 
75-83דינמו קייב1
34-43יאנג בויז2
24-33פרטיזן בלגרד3
24-23סקנדרבאו4
 בית 3 
71-43לודוגורץ1
64-43בראגה2
35-53הופנהיים3
15-23בסקשהיר4
 בית 4 
73-83מילאן1
53-43א.א.ק. אתונה2
36-63רייקה3
110-43אוסטריה וינה4
 בית 5 
72-73אטלנטה1
53-43ליון2
26-43אפולון לימסול3
17-33אברטון4
 בית 6 
51-43לוקומוטיב מוסקבה1
31-13שריף טירספול2
31-13קופנהאגן3
24-13זלין4
 בית 7 
92-73סטיאווה בוקרשט1
37-53ויקטוריה פלזן2
36-53לוגאנו3
36-43הפועל ב"ש4
 בית 8 
93-83ארסנל1
42-23הכוכב האדום2
45-43באטה בוריסוב3
05-13קלן4
 בית 9 
71-43רד בול זלצבורג1
62-33מארסיי2
34-23קוניאספור3
15-33גימראייש4
 בית 10 
72-53אוסטרסונדס1
63-33זוריה2
23-23אתלטיק בילבאו3
13-13הרטה ברלין4
 בית 11 
93-83לאציו1
64-93ניס2
17-33ויטסה ארנהם3
18-23זולטה וורחם4
 בית 12 
92-113זניט סנט פטרסבורג1
63-113ריאל סוסיאדד2
38-43רוזנבורג3
014-13ורדאר סקופיה4
לוח משחקים
  • אסטנה
  • 0 - 4
  • מכבי ת"א
  • באטה בוריסוב
  • 0 - 1
  • קלן
  • הכוכב האדום
  • 1 - 0
  • ארסנל
  • לוגאנו
  • 2 - 3
  • ויקטוריה פלזן
  • הפועל ב"ש
  • 2 - 1
  • סטיאווה בוקרשט
  • קוניאספור
  • 2 - 0
  • רד בול זלצבורג
  • מארסיי
  • 1 - 2
  • גימראייש
  • ניס
  • 3 - 1
  • לאציו
  • אוסטרסונדס
  • 2 - 2
  • אתלטיק בילבאו
  • ורדאר סקופיה
  • 6 - 0
  • ריאל סוסיאדד
  • זניט סנט פטרסבורג
  • 1 - 3
  • רוזנבורג
  • זוריה
  • 1 - 2
  • הרטה ברלין
  • זולטה וורחם
  • 1 - 1
  • ויטסה ארנהם
  • הופנהיים
  • 1 - 3
  • בסקשהיר
  • מילאן
  • 0 - 0
  • א.א.ק. אתונה
  • אטלנטה
  • 1 - 3
  • אפולון לימסול
  • אוסטריה וינה
  • 3 - 1
  • רייקה
  • דינמו קייב
  • 2 - 2
  • יאנג בויז
  • אברטון
  • 2 - 1
  • ליון
  • בראגה
  • 2 - 0
  • לודוגורץ
  • שריף טירספול
  • 1 - 1
  • לוקומוטיב מוסקבה
  • סקנדרבאו
  • 0 - 0
  • פרטיזן בלגרד
  • ויאריאל
  • 2 - 2
  • סלביה פראג
  • זלין
  • 1 - 1
  • קופנהאגן
14/09/2017 00:04 מאת מערכת ONE
שחקני ויאריאל חוגגים (רויטרס)
שחקני ויאריאל חוגגים (רויטרס)

פרט למשחקיהן של מכבי תל אביב והפועל באר שבע הישראליות, יערכו הערב (חמישי) 22 משחקים נוספים שיפתחו את שלב הבתים של הליגה האירופית. במוקד, ויאריאל תארח את אסטנה במסגרת הבית של מכבי ת”א, סטיאווה בוקרשט תפגוש את ויקטוריה פלזן בבית של הפועל ב”ש, מילאן תתארח אצל אוסטריה וינה וארסנל תתמודד מול קלן הגרמנית. 

בית 1

ויאריאל – אסטנה (20:00)

לאחר שני הפסדים רצופים, הצוללת הצהובה חזרה מפגרת הנבחרות בצורה טובה והשיגה את ניצחון הבכורה לעונת 2017/18 עם 1:3 ביתי על ריאל בטיס שהוריד את מפלס הלחץ במדריגל. אגב, במשחקה הבא של ויאריאל בליגה האירופית, תצא הקבוצה הספרדית למשחק חוץ בישראל מול מכבי תל אביב.

עוד באתר:

קרלוס באקה (La Liga)

מנגד, הקזחים מגיעים להתמודדות לאחר שנשרו מפלייאוף הליגה האירופית לאחר שהפסידו 8:4 לסלטיק בסיכום שני המשחקים. עם זאת, החבורה של סטנימיר סטוילוב מגיעה מעודדת לאחר שמחצה 0:7 את אטיראו במחזור הליגה הקודם ושמרה על פסגת הליגה הקזחית לאחר 24 משחקים (שני משחקים חסרים) עם 60 נקודות, נקודה אחת יותר מקאיראט אלמטי השנייה.

פראן אסקריבה (רויטרס)

מאמן ויאריאל פראן אסקריבה: “חשוב לנו לקחת את הנקודות האלה בבית, אנחנו רוצים להשתפר לעומת העונה שעברה. המטרה שלנו היא להמשיך במפעל ולהגיע הכי רחוק שרק אפשר. אנחנו מכירים טוב את אסטנה והתכוננו בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים”. 

בית 2

דינמו קייב – סקנדבראו (20:00)
יאנג בויז – פרטיזן בלגרד (20:00)

בית 3

הופנהיים – בראגה (20:00)
איסטנבול בשקשהיר – לודוגורץ (20:00)

בית 4

אוסטריה וינה – מילאן (20:00)

האוסטרים מגיעים להתמודדות לאחר פתיחת עונה חלשה בליגה המקומית, כאשר הם מדורגים כעת, לאחר שבעה מחזורים, במקום הרביעי בלבד עם 7 נקודות פחות מאשר למוליכה שטורם גראץ. במחזור האחרון איבדה הקבוצה שתי נקודות יקרות לאחר שספגה שער שוויון מאכזב ודרמטי בדקה ה-92 שקבע 2:2 מול וולפסברגר. מנגד, החבורה הנוצצת של וינצ’נזו מונטלה תקווה להתאושש לאחר שספגה במחזור הליגה האחרון תבוסה משפילה 4:1 מול לאציו שקטעה פתיחת עונה נהדרת של הרוסונרי, שכללה ארבעה ניצחונות רצופים בכל המסגרות. 

וינצ’נזו מונטלה ושחקני מילאן בהלם (רויטרס)

משחק נוסף: 

רייקה – א.א.ק אתונה (20:00)

בית 5

אטאלנטה – אברטון (20:00)

החבורה מברגאמו התאוששה מפתיחת העונה הקשה שזימנה לה הגרלת המשחקים בסרייה א’ האיטלקית ולאחר הפסדים לרומא ונאפולי, גברה 1:2 על ססואולו לאחר מהפך נהדר. מנגד, הקבוצה של רונאלד קומאן מגיעה למשחק במטרה להתאושש לאחר שני הפסדים רצופים לצ’לסי וטוטנהאם ושלושה ימים בלבד לפני המפגש מול מנצ’סטר יונייטד ביום ראשון הקרוב.

וויין רוני (רויטרס)

משחק נוסף:

אפולון לימסול – ליון (20:00)

בית 6

קופנהאגן – לוקומוטיב מוסקבה (20:00)
זלין – שריף טיראספול (20:00)

בית 7

סטיאווה בוקרשט – ויקטוריה פלזן (22:05)

הרומנים, שספגו 5:1 מהדהד מספורטינג ליסבון בפלייאוף העלייה לליגת האלופות ונשרו לליגה האירופית, מגיעים להתמודדות לאחר הפסד כואב 1:0 לוויטורול במחזור האחרון ומקווים להתאושש. מנגד, הצ’כים, שגברו 1:3 על א.א.ק לרנקה בסיכום שני המשחקים בשלב הפלייאוף, יפתחו את שלב הבתים לאחר שני ניצחונות רצופים ומשכנעים בזירה המקומית ולאחר שבעה משחקים רצופים ללא הפסד. במשחק הבא של פלזן בליגה האירופית, תארח הקבוצה את הפועל באר שבע. אגב, שתי הקבוצות נפגשו כבר העונה במסגרת סיבוב המוקדמות השלישי של ליגת האלופות, אז הייתה ידם של הרומנים על העליונה עם 3:6 משכנע בסיכום שני המשחקים. 

בית 8

ארסנל – קלן (22:05)

חבורת התותחנים של ארסן ונגר מגיעה להתמודדות כפייבוריטית מוחלטת ותנסה לשאוב עידוד נוסף מכך שקטעה בסוף השבוע האחרון רצף של שני הפסדים רצופים וגברה 0:3 על בורנמות’ במחזור הרביעי של הפרמיירליג. מנגד, החבורה של פיטר סטוגר פתחה את העונה בבונדסליגה בצורה נוראית עם שלושה הפסדים רצופים, האחרון שבהם 3:0 לאוגסבורג.

ארסן ונגר (רויטרס)

משחק נוסף:

הכוכב האדום בלגרד – באטה בוריסוב (22:05)

בית 9

גימראייש – רד בול זלצבורג (22:05)

לאחר שני משחקים רצופים ללא ניצחון, כולל 2:2 דרמטי מול ראפיד וינה בו כבש שער שוויון במספרת בדקה ה-92, קבוצתו של מונס דאבור תחל את דרכה בשלב הבתים של הליגה האירופית עם משחק חוץ לא פשוט בפורטוגל לאחר שגברה בפלייאוף העלייה 1:7 על ויטורול הרומנית. מנגד, הפורטוגלים מגיעים להתמודדות מעודדים לאחר שגברו 0:1 על בואבישטה וקטעו רצף של שלושה משחקים רצופים ללא ניצחון. 

מונס דאבור (האתר הרשמי של זלצבורג)

משחק נוסף: 

מארסיי – קוניאספור (22:05) 

בית 10

הרטה ברלין – אתלטיק בילבאו (22:05)
זוריה – אוסטרסונדס (22:05)

בית 11

זולטה וארחם – ניס (22:05)
ויטסה ארנהם – לאציו (22:05)

בית 12

ורדאר סקופיה – זניט סנט פטרסבורג (22:05)
ריאל סוסיאדד – רוזנבורג (22:05)

RSS RSS   Facebook Twitter טוויטר   הדפס   הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
אסור לפספס
נגןהחלוץ שהפסיק לשחק בליגות של אירופה, אסף לא מעט חולצות בדרך
לאיתי שכטר יש אוסף חולצות מרשים ביותר
נגןתכירו את המסעדה שהכוכב הפורטוגלי נכנסה בה כשותף
המסעדה החדשה של כריסטיאנו רונאלדו
נגןהקהל במירוץ המכוניות של אינדאנה לא ציפה לקבל הופעה כזאת
נהג המירוצים ניסה לדרוס את יריבו ונעצר
נגןמסע"ת לפני הקרב בין ססיליה ברייקהוס  ומיקאלה לורן
המתאגרפת נישקה את היריבה לפני הקרב